
40 800 ₴
| Потужність | 8 кВт |
|---|---|
| Колір печі | антрацит |
| ККД | 77 % |
| Стекло | пряме |
| Матеріал печі | чавун |
| Гарантія | 5 років |
| Габарити ВxШxГ | 830х450х375 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр димохідної труби | 150 мм |
| Паливо | дерево |
| Вага | 80 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8 Вт |