


40 092,50 ₴
36 083,25 ₴
Сучасне камінне обладнання Nordflam Remus є практично найпопулярнішим на ринку опалювальних приладів із відкритим вогнем. І це цілком зрозуміло. Безперечною перевагою стає доступна ціна на топки, тому обладнання цілком підійде для споживачів із середнім достатком. Це повноцінні опалювальні прилади, виготовлені з високоякісного чавуну з високою точністю лиття. Каминні топки цього виробника відповідають європейським вимогам техніки пожежної безпеки. Завдяки високому Кпд, камінна топка Nordflam Remus за досить компактних розмірів здатна запити велику площу приміщення.
Обладнання має потужні технічні параметри, що забезпечують ефектну роботу пристрою впродовж тривалого часу. Зокрема, чавунна топка для каміна Nordflam Remus має такі характеристики:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Стекло | пряме |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Потужність (кВт) | 16 кВт |
| Габарити ВxШxГ | 830х750х432 мм |
| Паливо | дерево |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 180 мм |
| Вага | 145кг |
| ККД | 73 % |
| Конфігурація | одне скло |
| Тип топки | повітряна |
| Підіймальні двері | немає |
| Матеріал топки | чавун |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 145 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність бойлера | Так |