Ручка до топкових дверцят знімна. Чавунна конструкція збільшує тепловіддачу, що сприяє довговічної роботи. Конструкція дозволяє підключити піч до припливу свіжого повітря. При подачі попередньо нагрітого повітря в камеру згоряння, відбувається повне спалювання. Димар підключається ззаду, діаметр 150 мм Важить піч 124 кг. Робота на дровах робить піч універсальним джерелом тепла.
Компактна і стильна топка Invicta Aubin, є надійним і економічно вигідним джерелом тепла для дому. Потужність печі 5 кВт. Для досягнення максимального ККД роботи, дрова, завантажені в топку, повинні бути сухими. Палаючі дрова в топці подарують атмосферу романтики та затишку, в якій ви зможете відпочивати, набираючись сил.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Види твердого палива | Дрова, Брікеті |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 124 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Нове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 624 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 125 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Крихітні вікна в дверцята | True |
| Тип кам’ янки | Відкритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |