



15 198 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна піч-камін на дровах Monaco 7 кВт Ravan»

2 000 ₴
Безкоштовна ДоставкаХарактеристики и описание</p> Основной
| Производитель | Ravan |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Чугун |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Водяной контур | Нет |
| Вес | 67 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Высота | 603 мм |
| Глубина | 472 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Функция печи | Опалювально-варильна |
Піч камін на дровах Ravan Monaco ідеально підходить для опалення приватних будинків, котеджів або дач. Піч може працювати на потужності 5 кВт в економному режимі тління. У цьому режимі вам не потрібно постійно підкладати дрова — піч зберігає тепло на одній закладці палива максимально довго.
Міцна конструкція та якісний чавун товщиною 8-10 мм. гарантує стійкість та довговічність, що означає надійність на довгі роки.
Система подвійного допалу
Пічка камін на дровах Ravan Monaco має систему подвійного допалу, завдяки якій незгорілі частинки палива спалюються повторно. Ви зможете суттєво знизити витрати на опалення.
Система «Чисте скло»
Повітря, що надходить у камеру горіння печі, омиває скло, зберігаючи його чистим. Тож ви зможете насолоджуватися полум’ям, не витрачаючи час на часте чищення скла.
Висока ефективність ККД означає, що майже вся енергія від спалювання дров використовується для обігріву вашого будинку. Ви не витрачаєте дрова даремно і цим самим заощаджуєте на опаленні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Номінальна потужність | 7.6 |
| Водяний контур | Немає |
| Камера подвійного згоряння | Да |
| Система чистого горіння | Да |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |