Матеріал виготовлення:
Поверхня має гладку форму та дві розбірні конфорки.
Вся плита покрита спеціальною термостійкою фарбою темного кольору.
Задня частина має ребра жорсткості для додаткової довговічності.
Характеристика:
| Розмір чавунної плити | 58.5 х 45 см |
| Діаметр великої конфорки: | 240 мм |
| Вага всієї плити | 10 кг |
| Товщина чавунного лиття | 6 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Матеріал | Чавун |
| Тип комплектуючого | Варильна поверхня |
| Стан | Новий |