

45 000 ₴
Серед багатьох виробників чавунних камінних топок, слід відзначити компанію Nordflam, яка відмінно себе зарекомендувала на ринку України та має багато шанувальників серед клієнтів з міста: Київ, Дніпро, Одеса, Львів та всієї України. Більш детально розглянемо камін TORN ЛІВЕ СКЛО.
Серед конструктивних особливостей TORN ЛІВЕ СКЛО слід відзначити використання високоякісного чавуну, що безпосередньо впливає на теплову ефективність, а також свідчить про якість та довговічність моделі.
Особливості камінної топки TORN ЛІВЕ СКЛО:
1. Компактні розміри. Завдяки невеликим габаритам, камінна топка TORN ЛІВЕ СКЛО може бути змонтована навіть у невеликій кімнаті.
2. Довготривале горіння. Чавунна камінна топка TORN ЛІВЕ СКЛО здатна працювати у режимі довготривалого горіння, що дозволяє її експлуатацію на протязі 12 годин безперервного горіння.
3. Подвійна задня стінка. Завдяки додатковій чавунній стінці у камері згоряння, ви можете не турбуватись стосовно перегріву та її пошкодженню, яка може призвести до демонтажу камінної топки. Вам достатньо всього замінити цю деталь на нову.
4. Наявність шиберу. Це дозволить вам довше утримувати тепло всередині камінної топки, навіть після повного згоряння деревини.
5. Можливість подачі повітря як і через зольний ящик, так і підвід з вулиці. Для правильного та ефективного функціонування камінної топки потрібна постійна подача повітря у камеру згорання.
6. Термостійке скло. Камінна топка TORN ЛІВЕ СКЛО оснащена термостійким склом, яке здатне витримувати температуру до 800 градусів.
7. Герметичність дверцят. Завдяки керамічному шнуру, ви можете бути впевнені у герметичності та щільності дверцят.
Чому клієнти купують саме камінну топку TORN ЛІВЕ СКЛО?
Завдяки високоякісному чавуну, заводській збірці та високими показниками теплової ефективності – камінна топка TORN ЛІВЕ СКЛО здатна обігріти до 120 м². Також слід відзначити, що камінну топку TORN ЛІВЕ СКЛО у нас, ви отримаєте:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 67 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Чугун |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Угловое |
| Количество стекол в дверце | 2 |
| Система очистки стекла | Высокая температура в топке |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 117 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 652 мм |
| Высота | 715 мм |
| Глубина | 477 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |