| Країна виробник | Хорватія |
| Розміри печі (ШхВхГ) | 630x829x441 мм |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 600x250x300 мм |
| Розміри отвору топки (ШхВ) | 420x262 мм |
| Матеріал топки | чавун |
| Номінальна потужність | 8,6 кВт |
| Об'єм приміщення | 200 м3 |
| ККД | 75.4 % |
| Вага | 140 кг |
| Підключення до димаря | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Паливо | дрова, паливні брикети |
| Колір | Колір чорний |
Особливості печі:
Піч може працювати в будь-якій місцевості, оскільки для її роботи не потрібен газ чи електрика.
Димохід з'єднується зверху.
Має компактні габарити, щоб встановити його в невеликому інтер’єрі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Plamen |
| Страна производитель | Хорватия |
| Номинальная мощность | 8.6 Вт |
| Тип топки | Открытая |
| Материал топки | Чугун |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Вес | 140 кг |
| Состояние | Новое |