Країна виробник: Туреччина
Розміри:
Висота : 60 cm
Ширина : 46 cm
Глибина : 34 cm
Вага: 52 kg
Площа опалення : 50 m²
Розмір внутрішньої камери: 340 mm x 250
Розмір лобового скла: 250 mm x 200 mm
Maтеріал: Чавун
Він повністю виготовлений з чавуну. У продукті є стійке до високих температур (німецьке Schott Robax) керамічне скло і це скло повністю герметичні у виробі за допомогою вогнетривкого скляного шнура.
Решітка камери згоряння печі виготовлена з чавуну . Лобове скло не тьмяніє завдяки спеціально розробленій системі вентиляції.
Завдяки спеціальній системі заднього повітряного балансу забезпечується ефективне згоряння перед першим спалюванням і під час наступного згоряння, щоб спалити залишки, що утворилися під час копчення та після згоряння, шляхом видалення вуглецевих газів із перших полін згоряння. За допомогою цієї системи максимальна ефективність досягається за рахунок мінімального використання палива в печі.
Як паливо використовуються дрова.
Країна виробник: Туреччина
Розміри:
Висота : 60 cm
Ширина : 46 cm
Глибина : 34 cm
Вага: 52 kg
Площа опалення : 50 m²
Розмір внутрішньої камери: 340 mm x 250
Розмір лобового скла: 250 mm x 200 mm
Maтеріал: Чавун
Він повністю виготовлений з чавуну. У продукті є стійке до високих температур (німецьке Schott Robax) керамічне скло і це скло повністю герметичні у виробі за допомогою вогнетривкого скляного шнура.
Решітка камери згоряння печі виготовлена з чавуну . Лобове скло не тьмяніє завдяки спеціально розробленій системі вентиляції.
Завдяки спеціальній системі заднього повітряного балансу забезпечується ефективне згоряння перед першим спалюванням і під час наступного згоряння, щоб спалити залишки, що утворилися під час копчення та після згоряння, шляхом видалення вуглецевих газів із перших полін згоряння. За допомогою цієї системи максимальна ефективність досягається за рахунок мінімального використання палива в печі.
Як паливо використовуються дрова.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Тип топки | Открытая |
| Материал топки | Чугун |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Цвет | Черный |
| Вес | 53 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 46 мм |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 34 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид топлива | Твердое |
| Назначение печи | Отопительная |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Наличие стекла в дверце | True |
| Тип каменки | Открытая |
| Состояние | Новое |
| Площадь обогрева | 50 кв.м |