Darco BANAN 3 - потужний та якісний оцинкований вентилятор, який може бути використаний для поширення теплого повітря по всьому будинку або квартирі. Для підключення використовується алюмінієва гнучка ізольована труба. Продукт характеризується також низьким шумом.
| Максимальна пропускна здатність: | 660 м3 / ч |
| Діаметр входу-виходу | 150 мм |
| Потужність: | 118 Вт |
| Максимальна температура навколишнього середовища : | 50 ° С |
| Максимальна температура повітря, що подається: | 180 ° С |
| Рівень шуму: | 65 дБ |
| Джерело живлення: | 230 V, 50 Гц |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Матеріал: | оцинкований лист |
| Гарантія: | 2 роки |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |