Виробник: Darco
Darco BANAN 2 - потужний та якісний оцинкований вентилятор, який може бути використаний для поширення теплого повітря по всьому будинку або квартирі. Для підключення використовується алюмінієва гнучка ізольована труба. Продукт характеризується також низьким шумом.
Ціна:12543 грн.
В наявності
Кількість:
| Максимальна пропускна здатність: | 570 м3 / ч |
| Дфаметр підключення вхід-вихід: | 150 мм |
| Потужність: | 80 Вт |
| Максимальна температура навколишнього середовища: | 50 ° С |
| Максимальна температура повітря, що подається: | 180 ° С |
| Рівень шуму: | 65 дБ |
| Джерело живлення: | 230V, 50 Гц |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Матеріал: | Оцинкований лист |
| Гарантія: | 2 рокиv |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |