Ручка до топкових дверцят знімна. Чавунна конструкція збільшує тепловіддачу, що сприяє довговічної роботи. Конструкція дозволяє підключити піч до припливу свіжого повітря. При подачі попередньо нагрітого повітря в камеру згоряння, відбувається повне спалювання. Димар підключається ззаду, діаметр 150 мм Важить піч 124 кг. Робота на дровах робить піч універсальним джерелом тепла.
Компактна і стильна топка Invicta Aubin, є надійним і економічно вигідним джерелом тепла для дому. Потужність печі 5 кВт. Для досягнення максимального ККД роботи, дрова, завантажені в топку, повинні бути сухими. Палаючі дрова в топці подарують атмосферу романтики та затишку, в якій ви зможете відпочивати, набираючись сил.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 124 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Нове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 624 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Материал топки | Чугун |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Вес | 125 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Наличие стекла в дверце | True |
| Тип каменки | Открытая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид топлива | Твердое |
| Назначение печи | Отопительная |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |