| Глибина |
22.8 см |
|---|---|
| Висота |
53.7 см |
| Ширина |
76.2 см |
2000 Вт
Ефект полум'яефект живого полум'я за допомогою світлодіодів
Вогнищегарячі поляна
Термостаттак
Функціїдистанційне керування, два режими потужності,
Напруга220-240 в
Blyss
Гарантія2 роки
Додаткова інформаціядовжина шнура 1,7 м
сталь, загартоване скло
Колір чорний.| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 22.8 мм |
| Ширина | 76.2 мм |
| Высота | 53.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Площадь обогрева | 30 кв.м |
| Вид топлива | Электричество |
| Стиль камина | Классический |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 2000 |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Термостат | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |