



15 198 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Чавунна піч-камін на дровах Monaco 7 кВт Ravan»

2 000 ₴
Безкоштовна ДоставкаХарактеристики и описание
| Производитель | Ravan |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Чугун |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Водяной контур | Нет |
| Вес | 67 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Высота | 603 мм |
| Глубина | 472 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Функция печи | Опалювально-варильна |
Піч камін на дровах Ravan Monaco ідеально підходить для опалення приватних будинків, котеджів або дач. Піч може працювати на потужності 5 кВт в економному режимі тління. У цьому режимі вам не потрібно постійно підкладати дрова — піч зберігає тепло на одній закладці палива максимально довго.
Міцна конструкція та якісний чавун товщиною 8-10 мм. гарантує стійкість та довговічність, що означає надійність на довгі роки.
Система подвійного допалу
Пічка камін на дровах Ravan Monaco має систему подвійного допалу, завдяки якій незгорілі частинки палива спалюються повторно. Ви зможете суттєво знизити витрати на опалення.
Система «Чисте скло»
Повітря, що надходить у камеру горіння печі, омиває скло, зберігаючи його чистим. Тож ви зможете насолоджуватися полум’ям, не витрачаючи час на часте чищення скла.
Висока ефективність ККД означає, що майже вся енергія від спалювання дров використовується для обігріву вашого будинку. Ви не витрачаєте дрова даремно і цим самим заощаджуєте на опаленні.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Тип топки | Открытая |
| Материал топки | Чугун |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение печи | Отопительная |
| Номинальная мощность | 7.6 |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |